Oferta

NIEOGRANICZONY I STAŁY DOSTĘP DO WODY DLA FIRM i DO DOMU

Firma PIWPOL PŁOCK od wielu lat oferuje nowoczesne i wygodne systemy zaopatrywania firmy czy domu w wodę przeznaczoną dla pracowników, domowników oraz gości, zarówno do picia, parzenia kawy czy herbaty, a także przygotowywania innych gorących posiłków.

System POU

System POU to nowoczesny sposób zaopatrywania firmy czy domu w wodę przeznaczoną dla pracowników, domowników oraz gości, zarówno do picia, parzenia kawy czy herbaty, a także przygotowywania innych gorących posiłków. W systemie POU nie muszą już Państwo martwić się o zaopatrzenie w wodę ani pamiętać o ich zakupie. Dzięki nowoczesnym dystrybutorom wody POU z systemem filtrującym mają Państwo nieograniczony i stały dostęp do świeżej i krystalicznie czystej wody, jednocześnie obniżając koszty zaopatrzenia pracowników firmy w wodę źródlaną. Dystrybutor wody POU podłączony jest bezposrednio do źródła wody, zaś system 3 filtrów oczyszcza ją ze wszelkich zanieczyszczeń o śrenicy powyżej 1 mikrona, związków metali ciężkich oraz poprawia walory smakowe. Najem urządzenia to jedyny koszt ponoszony przez Państwa bez względu na ilość zużywanej wody.

Wystarczy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta

i umówić się na bezpłatną prezentację.

System POU gwarantuje Państwu:
Obniżenie kosztów zaopatrzenia pracowników firmy w wodę źródlaną
Świeżą i krystalicznie czystą wodę dla pracowników oraz gości.
Nieograniczony i stały dostęp do wody w firmie - bez dostawy.
Użytkowanie estetycznego i nowoczesnego urządzenia dozującego.
• Szeroką ofertę produktów dodatkowych (wody, napoje, soki, syropy, herbaty).

 

 

Wszystkie pozostałe produkty oferowane przez firmę PIWPOL PŁOCK
(wody mineralne, źródlane i lecznicze w różnych pojemnościach, kawy, herbaty, soki, syropy, napoje oraz produkty uzdrowiskowe)
znajdą Państwo w naszym Sklepie Interetowym: www.merkado.pl

 

02 | 04 | 12
Drodzy Klienci, miło nam informować, iż od 1 kwietnia 2012r. ruszyła nowa strona internetowa www.piwpol.pl . Nowa strona zawiera...