Urządzenia

WYPOSAŻENIE DODATKOWE I AKCESORIA  

Firma PIWPOL PŁOCK zapewnia także dodatkowe wyposażenie, które ułatwi Państwu między innymi nalewanie wody do szklanki czy też wygodny sposób przechowywanie zapasowych baniek z wodą 19L .

Stojaki drewniane - mały i duży - umożliwiają wygodne ustawienie dozownika porcelanowego w dowolnym miejscu w zalezności od wielkości i umeblowania pomieszczenia. Ich drewniana konstrukcja jest estetyczna, stabilna i została zaprojektowana z myslą o wygodzie i o oszczędności przestrzeni w gabinetach, salonach czy domu.

 

 

Stojaki metalowe pod bańki 19l. - umożliwiają wygodne przechowywanie zarówno pustych jak i pełnych butli z wodą. Ich stalowa konstrukcja jest trwała, stabilna i została zaprojektowana z myslą o wygodzie i o oszczędności przestrzeni magazynowych. Modułowa kontrukcja pozwala na dowolną konfigurację stojaka w zależności od ilości przechowywanych baniek jak i wielkości pomieszczenia.

   

 

Podajnik do kubków jednorazowych - specjalny dozownik montowany do obudowy dystrybutorów dozujących czy filtrujących wodę umozliwiający pobieranie kubeczków jednorazowych.

 

Artykuły jednorazowe -kubeczki, łyżeczki i mieszadełka - to najbardziej higieniczne artykuły, przystosowane zarówno do gorących jak i do zimnych napojów. Kubeczki są dostępne w opakowaniach zbiorczych po 100szt. i mogą być pobierane ze specjalnych podajników do kubków montowanych do obudowy dystrybutora. Łyżeczki są w opakowaniach zbiorczych po 100szt. a mieszadełka po 1000szt.

   


 

 

02 | 04 | 12
Drodzy Klienci, miło nam informować, iż w roku 2023r. minęło 35 lat istnienia naszej firmy. Dziękujemy, że jesteście z Nami...