Urządzenia

Firma PIWPOL PŁOCK dla swoich klientów przygotowała szeroką gamę urządzeń dozujących umożliwiających korzystanie z naturalnej wody źródlanej w 19-litrowych pojemnikach.

Są to między innymi:

- Pompki ręczne - pompka mechaniczna to niezwykle prosty sposób pobierania wody o temperaturze otoczenia
- Dozowniki porcelanowe - dozownik porcelanowy lub inaczej misa ceramiczna to urządzenie z kranikiem zapewniające nie tylko wygodny sposób pobierania wody o temperaturze otoczenia, ale również estetyczny wygląd, który sprawia, że jest to idealne rozwiązanie nie tylko do domu czy firmy ale także aptek, salonów kosmetycznych itp.
- Dystrybutory STD - dystrybutor elektryczny standardowy na gorącą i zimną wodę:
- Carbocooler - nowoczesny dystrybutor na gorącą i zimną wodę z systemem nasycania wody dwutlenkiem węgla, czyli wodę gazowaną z możliwością wyboru stopnia nasycenia tj. delikatnie lub mocno gazowaną to sprzęt najnowszej generacji.

Firma PIWPOL PŁOCK zapewnia także dodatkowe wyposażenie, które ułatwi Państwu między innymi nalewanie wody do szklanki czy też wygodny sposób przechowywanie zapasowych baniek z wodą 19L.
•    Stojak drewniany mały i duży
•    Stojak metalowy pod bańki 19L.
•    Podajnik do kubków jednorazowych
•    Kubki jednorazowe

 

     


Wszystkie urządzenia tj. dystrybutory, pompki, oraz opakowania posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny oraz świadectwo bezpieczeństwa PCBC.

02 | 04 | 12
Drodzy Klienci, miło nam informować, iż w roku 2023r. minęło 35 lat istnienia naszej firmy. Dziękujemy, że jesteście z Nami...