Oferta

Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesny i wygodny sposób zaopatrywania firmy w wodę źródlaną przeznaczoną dla pracowników oraz gości zarówno do picia, jak i parzenia kawy czy herbaty w pojemnikach poliwęglanowych 18,9 litrowych.

System Pakietowy DLA FIRM

System Pakietowy to nowoczesny sposób zaopatrywania firmy w wodę w 5-galonowych (18,9l) butlach wraz z urządzeniami dozującymi (dystrybutorami) z systemem chłodzenia i podgrzewania wody. W systemie pakietowym dostawa wody jest bezpłatna i bardzo wygodna. Nie muszą już Państwo martwić się o zaopatrzenie w wodę ani pamiętać o ich zakupie czy dzierżawie. Wystarczy zadzwonić i telefonicznie złożyć zamówienie, a jeszcze tego samego dnia otrzymacie Państwo dostawę (przeciętny czas realizacji zamówienia do 3 godzin). Wystarczy podpisać umowę pakietową.

System Pakietowy gwarantuje Państwu:

•    Świeżą wodę źródlaną w butlach 18,9-litrowych.
•    Systematyczną dostawę prosto do firmy.
•    Bezpłatne użytkowanie estetycznego i nowoczesnego urządzenia dozującego.
•    Szeroką ofertę produktów dodatkowych (wody, napoje, soki, syropy, herbaty).
•    Bezpłatny i szybki transport (przeciętny czas realizacji zamówienia do 3 godzin)

Pragniemy zaznaczyć, że do naszych Klientów dostarczamy wyłącznie wody najwyższej jakości pochodzące z naturalnych źródeł oraz terenów prawnie chronionych przed degradacją środowiska. Więcej informacji o wodzie w zakładce: WODY

W zależności od wyboru odpowiedniego rodzaju wody, urządzenia dozującego, a także średniego miesięcznego zużycia wody wybierzcie Państwo pakiet najbardziej optymalny dla Państwa firmy.
W razie jakichkolwiek pytań, problemów lub niejasności nasz przedstawiciel pomoże Państwu wybrać idealne rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb i możliwości. Powyższa oferta dotyczy miasta Płocka - pozostałe lokalizacje według indywidualnych uzgodnień. Prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta

PAKIETY DLA FIRM - pobierz plik do druku Oferta.pdf ]  Oferta.jpg ] 

A najlepiej skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta - przygotujemy ofertę specjalnie dla Twojej firmy!

 

 

 

AKTUALNY WYKAZ POZOSTAŁYCH PRODUKTÓW znajdziesz tutaj 

(wody mineralne, źródlane i lecznicze , kawy, herbaty, soki, syropy, napoje oraz kosmetyki i produkty uzdrowiskowe)

 

Przykładowy wybór pakietu: 

PRZYKŁAD I: Umowa pakietowa na 12 m-cy Pakiet MINI
Klient otrzymuje dystrybutor na gorącą i zimną wodę oraz pojemniki poliwęglanowe 19-litrowe. W ciągu miesiąca (od pierwszego do ostatniego dnia każdego miesiąca) ma możliwość wybrania 4 szt. wody Kacprowy Zdrój 19l gratis – woda ta wliczona jest w pakiet. Każda następna zamówiona woda kosztuje 22,50zł netto. Faktura wystawiana jest raz w miesiącu na kwotę 90zł netto i jest to jedyna opłata jaką klient płaci co miesiąc przez okres 12 miesięcy. Nie naliczamy żadnych innych dodatkowych opłat. Najem urządzenia, dostawa do klienta, serwis i montaż oraz sanityzacja…to wszystko w cenie 90zł netto miesięcznie.

PRZYKŁAD II: Umowa pakietowa na 12 m-cy Pakiet Złoty + Pakiet PLUS
Klient otrzymuje dystrybutor na gorącą i zimną wodę, pojemniki poliwęglanowe 19-litrowe oraz podajnik do kubków jednorazowych. W ciągu miesiąca (od pierwszego do ostatniego dnia każdego miesiąca) ma możliwość wybrania 10 szt. wody Źródło Żywiec 19l oraz 400szt. kubków jednorazowych gratis – woda oraz kubki wliczone są w pakiet. Każda następna zamówiona woda kosztuje tylko 17zł netto, a każde kolejne 100szt. kubków jedynie 6zł netto. Faktura wystawiana jest raz w miesiącu na kwotę 194zł netto i jest to jedyna opłata jaką klient płaci co miesiąc przez okres 12 miesięcy. Nie naliczamy żadnych innych dodatkowych opłat. Najem urządzenia, dostawa do klienta, serwis i montaż oraz sanityzacja…to wszystko w cenie 194zł netto miesięcznie.

PRZYKŁAD III: Umowa pakietowa na 12 m-cy Pakiet PREMIUM + Pakiet PLUS + Pakiet CO2
Klient otrzymuje sprzęt najnowszej generacji - Carbocooler, czyli nowy dystrybutor na gorącą i zimną wodę z systemem nasycania wody dwutlenkiem węgla, czyli wodę gazowaną z możliwością wyboru stopnia nasycenia, tj. delikatnie lub mocno gazowaną, pojemniki poliwęglanowe 19-litrowe oraz podajnik do kubków jednorazowych. W ciągu miesiąca (od pierwszego do ostatniego dnia każdego miesiąca) ma możliwość wybrania 16 szt. wody Kacprowy Zdrój oraz 800szt. kubków jednorazowych gratis – woda oraz kubki wliczone są w pakiet. Każda następna zamówiona woda kosztuje tylko 12zł netto, a każde kolejne 100szt. kubków jedynie 6zł netto. Faktura wystawiana jest raz w miesiącu na kwotę 398zł netto i jest to jedyna opłata jaką klient płaci co miesiąc przez okres 12 miesięcy. Nie naliczamy żadnych innych dodatkowych opłat. Najem urządzenia, dostawa do klienta, serwis i montaż, sanityzacja, a także napełnienie i wymiana butli CO2 …to wszystko w cenie 398zł netto miesięcznie.

Przy podpisaniu Umowy Pakietowej nasza firma pobiera kaucję jednorazową zwrotną odpowiednio za wynajmowane urządzenia:
› Pojemnik PW 13l - 30zł/szt. (brutto)
› Pojemnik PW 18.9l - 30zł/szt. (brutto)
› Pompka 13L / 18.9L - 1zł/szt. (brutto)
› Dozownik porcelanowy – 1zł/szt. (brutto)
› Podajnik do kubków jednorazowych - 1zł/szt. (brutto)
› Stojak drewniany / metalowy / Szafka - 1zł/szt. (brutto)
› Dystrybutor na gorącą i zimną wodę 1zł/szt. (brutto)*
› Carbocooler - 300zł/szt. (brutto)
*w przypadku podpisania Umowy Pakietowej na Pakiet Brązowy, Srebrny lub MINI kaucja ta wynosi 200zł/szt. (brutto)

Powyższe wartości mogą ulec zmianie po uzgodnieniu z klientem - według decyzji Zarządu Spółki.


02 | 04 | 12
Drodzy Klienci, miło nam informować, iż w roku 2023r. minęło 35 lat istnienia naszej firmy. Dziękujemy, że jesteście z Nami...