Oferta

Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesny i wygodny sposób zaopatrywania Państwa domu w wodę źródlaną pochodzącą z Żywieckiego Parku Krajobrazowego przeznaczoną dla domowników oraz gości zarówno do picia, parzenia kawy czy herbaty, a także przygotowywania zdrowych i smacznych posiłków w pojemnikach poliwęglanowych 13 i 18,9 litrowych.

System Pakietowy DO DOMU

System Pakietowy to nowoczesny sposób zaopatrywania Państwa domu w wodę 13 i 18,9 litrowych butlach wraz z urządzeniami dozującymi: pompką, dozownikiem porcelanowym lub dystrybutorem z systemem chłodzenia i podgrzewania wody. W systemie pakietowym dostawa wody jest bezpłatna i bardzo wygodna. Nie muszą już Państwo martwić się o zaopatrzenie w wodę ani pamiętać o ich zakupie czy dzierżawie. Wystarczy zadzwonić i telefonicznie złożyć zamówienie, a jeszcze tego samego dnia otrzymacie Państwo dostawę (przeciętny czas realizacji zamówienia do 3 godzin). Wystarczy podpisać umowę pakietową.

System Pakietowy gwarantuje Państwu:

• Świeżą wodę źródlaną Źródło Żywiec w butlach 13-litrowych i 18,9-litrowych pochodzącą z Żywieckiego Parku Krajobrazowego.
• Systematyczną dostawę prosto do domu.
• Bezpłatne użytkowanie estetycznego i nowoczesnego urządzenia dozującego.
• Szeroką ofertę produktów dodatkowych (wody, napoje, soki, syropy, herbaty).
• Bezpłatny i szybki transport (przeciętny czas realizacji zamówienia do 3 godzin)

Pragniemy zaznaczyć, że do naszych Klientów dostarczamy wyłącznie wody najwyższej jakości pochodzące z naturalnych źródeł oraz terenów prawnie chronionych przed degradacją środowiska. Wiecej informacji o wodzie w zakładce WODY.

W zależności od wyboru odpowiedniego urządzenia dozującego, a także średniego miesięcznego zużycia wody wybierzcie Państwo pakiet najbardziej optymalny. W razie jakichkolwiek pytań, problemów lub niejasności prosimy o kontakt z naszym Centrum Obsługi Klienta - pomoże Państwu wybrać idealne rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb i możliwości. Powyższa oferta dotyczy miasta Płocka - pozostałe lokalizacje według indywidualnych uzgodnień. Prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Klienta

PAKIETY DLA DOMU - pobierz plik do druku [ Oferta.pdfOferta.jpg ]

A najlepiej skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta - przygotujemy Ofertę specjalnie dla Ciebie!

   

AKTUALNY WYKAZ PRODUKTÓW znajdziesz tutaj 

(wody mineralne, źródlane i lecznicze , kawy, herbaty, soki, syropy, napoje oraz kosmetyki i produkty uzdrowiskowe)

 


Przykładowy wybór pakietu:
 

PRZYKŁAD I: Umowa pakietowa na 12 m-cy Pakiet Zielony
Klient otrzymuje pompkę ręczną do wody oraz pojemniki poliwęglanowe 13-litrowe. W ciągu miesiąca (od pierwszego do ostatniego dnia każdego miesiąca) ma możliwość wybrania 4 szt. wody Źródło Żywiec 13l gratis – woda ta wliczona jest w pakiet. Każda następna zamówiona woda kosztuje 17,99zł brutto. Paragon wystawiany jest raz w miesiącu na kwotę 69,99zł brutto i jest to jedyna opłata jaką klient płaci co miesiąc przez okres 12 miesięcy. Nie naliczamy żadnych innych dodatkowych opłat. Najem urządzenia, dostawa do klienta, serwis i montaż oraz sanityzacja…to wszystko w cenie 69,99zł brutto miesięcznie.

Przy podpisaniu Umowy Pakietowej nasza firma pobiera kaucję jednorazową zwrotną odpowiednio za wynajmowane urządzenia:
› Pojemnik PW 13l - 30 zł/szt. (brutto)
› Pojemnik PW 18.9l - 30 zł/szt. (brutto)
› Pompka 13L/18.9L - 50 zł/szt. (brutto)
› Dozownik porcelanowy – 150 zł/szt. (brutto)
› Podajnik do kubków jednorazowych - 50 zł/szt. (brutto)
› Stojak drewniany / metalowy / Szafka - 100 zł/szt. (brutto)
› Dystrybutor na gorącą i zimną wodę 300 zł/szt. (brutto)

Powyższe wartości mogą ulec zmianie po uzgodnieniu z klientem - według decyzji Zarządu Spółki.

02 | 04 | 12
Drodzy Klienci, miło nam informować, iż w roku 2023r. minęło 35 lat istnienia naszej firmy. Dziękujemy, że jesteście z Nami...