O firmie

PIWPOL PŁOCK powstała w roku 1988. Od początku swojego istnienia jest firmą o tradycjach rodzinnych i polskim kapitale. Dziś PIWPOL PŁOCK jest sprawną i elastyczną firmą prowadzącą dystrybucję naturalnych wód źródlanych, mineralnych i leczniczych, soków, syropów, kaw, herbat, produktów uzdrowiskowych oraz wielu innych. Obejmuje swym działaniem teren trzech województw: mazowieckiego, łódzkiego i kujawsko-pomorskiego.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu firma posiada uznaną i cenioną markę na rynku lokalnym, kojarzoną z produktami i usługami najwyższej jakości. W ciągu tych lat została zbudowana firma o solidnych fundamentach, która przy wykorzystaniu najnowszych systemów zarządzania i logistyki pozostaje liderem obsługi bezpośredniej lokalnego rynku wód mineralnych i źródlanych. Kierując się zawsze najlepszymi standardami obsługi klienta PIWPOL PŁOCK zdobył zaufanie ponad 350.000 odbiorców, którym oferuje unikalny system zaopatrzenia w wody mineralne i nie tylko.

 

"Naszą ambicją jest zwiększanie rynku odbiorców, jak również rozszerzenie oferowanego asortymentu produktów i usług. Naszym celem jest tak zorganizować obsługę klienta w trakcie i po sprzedaży, aby był w pełni usatysfakcjonowany i postrzegał nas nie tylko jako dobrego sprzedawcę, ale również jako zaufanego doradcę i powiernika" - twierdzi założyciel firmy Pan Andrzej Śladowski.


02 | 04 | 12
Drodzy Klienci, miło nam informować, iż w roku 2023r. minęło 35 lat istnienia naszej firmy. Dziękujemy, że jesteście z Nami...