Dystrybucja

Unikalny system dystrybucji PIWPOL PŁOCK

Przez ponad 35 lat działalności, kierując się zawsze najlepszymi standardami obsługi klienta PIWPOL PŁOCK zdobył zaufanie ponad 350.000 odbiorców. Kluczem do sukcesu jest unikalny system zaopatrzenia klientów przede wszystkim w wody mineralne, ale również w kawy, herbaty, soki, syropy, napoje itp..

Firma PIWPOL PŁOCK zaopatruje w oferowane produkty klientów instytucjonalnych tj. zakłady pracy, urzędy, biura, hurtownie i sklepy na terenie trzech województw: mazowieckiego, łódzkiego i kujawsko-pomorskiego oraz osoby prywatne na terenie miasta Płocka i okolic.

"Naszym celem jest tak zorganizować obsługę klienta w trakcie i po sprzedaży, aby był w pełni usatysfakcjonowany i postrzegał nas nie tylko jako dobrego sprzedawcę, ale również jako zaufanego doradcę i powiernika" – twierdzi założyciel firmy Pan Andrzej Śladowski.

Obecnie dostawy towarów transportem PIWPOL dostępne są dla mieszkańców trzech województw mazowieckiego, łódzkiego oraz kujawsko-pomorskiego.

Klienci instytucjonalni

Firmy, zakłady pracy, instytucje mogą liczyć na pełną współpracę. PIWPOL PŁOCK ma w swojej ofercie ponad 90 gatunków wód, a handlowcy firmy doradzą i opracują najlepszy system zaopatrzenia firmy dla danej specyfiki zakładu, tak aby klient był w pełni zadowolony z dostaw przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów zakup wody.
Przeciętny czas realizacji zamówienia do 3 godzin.

Klienci indywidualni

Na terenie miasta Płock i okolic mieszkańcy mają możliwość złożenia zamówienia dostawy produktów. Dostawa towaru realizowana jest jeszcze tego samego dnia o ile zamówienie zostało złożone przed godziną 12.00. Jedynym warunkiem, jaki klient musi spełnić to zamówienie pełnego opakowania zbiorczego np. dla wód w opakowaniach PET 1,5 litra oznacza to 6 szt. butelek 1,5 litrowych, czyli tyle ile jest w zgrzewce, natomiast dla wód w butlach 13 lub 19 litrowych wystarczy tylko jedna butelka.
Przeciętny czas realizacji zamówienia do 3 godzin.

Kierownictwo firmy jak i cała załoga wciąż doskonali swoje umiejętności i rozszerza wiedzę, aby przy wykorzystaniu najnowszych systemów zarządzania i logistyki pozostawać liderem obsługi bezpośredniej lokalnego rynku wód mineralnych i źródlanych.

02 | 04 | 12
Drodzy Klienci, miło nam informować, iż w roku 2023r. minęło 35 lat istnienia naszej firmy. Dziękujemy, że jesteście z Nami...