Oferta

PROFESJONALNA KAWA ŚWIEŻO ZMIELONA DLA FIRM I DO DOMU

Firma PIWPOL PŁOCK ma przyjemność zaoferować Państwu najnowszą usługę - Pakiety Kawowe. Jest to unikalny system parzenia espresso dla gastronomii, firm i domów oparty na wysokociśnieniowych ekspresach z ceramicznym młynkiem mielącym ziarna kawy bezpośrednio przed zaparzeniem. Rozwiązanie to zapewnia najwyższą jakość parzenia espresso, nieporównywalny z innymi metodami, niezwykły smak i aromat.

Pakiety Kawowe

Pakiety Kawowe to nowoczesny sposób zaopatrywania firmy w kawę ziarnistą wraz z ekspresem wysokociśnieniowym. W pakietach kawowych dostawa kawy jest bezpłatna i bardzo wygodna. Nie muszą już Państwo kupować do firmy ekspresu i martwić się o zaopatrzenie w kawę ani pamiętać o jej zakupie. Wystarczy zadzwonić i telefonicznie złożyć zamówienie, a jeszcze tego samego dnia otrzymacie Państwo dostawę (przeciętny czas realizacji zamówienia do 3 godzin). Wystarczy podpisać umowę pakietową.

System pakietowy gwarantuje Państwu:
•    Świeżą, wyjątkową i profesjonalną kawę bazującą na najszlachteniejszych gatunkach ziaren Arabiki i Robusty.
•    Systematyczną dostawę prosto do firmy.
•    Bezpłatne użytkowanie estetycznego, nowoczesnego i profesjonalnego ekspresu wysokociśnieniowego.
•    Szeroką ofertę produktów dodatkowych (wody, napoje, soki, syropy, herbaty).
•    Bezpłatny i szybki transport (przeciętny czas realizacji zamówienia do 3 godzin)

Pragniemy zaznaczyć, że do naszych Klientów dostarczamy wyłącznie kawę wysokiej jakości, bazującą na najszlachetniejszych gatunkach ziaren Arabiki i Robusty, a także wodę źródlaną najwyższej jakości pochodzącą z naturalnych źródeł oraz terenów prawnie chronionych przed degradacją środowiska. Kompozycja ta z pewnością zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających pasjonatów kawy.

Firma PIWPOL PŁOCK oferuje dostawy kawy w dwóch pakietach - w zależności od wyboru ekpresu wysokociśnieniowego:

Pakiet Office i Pakiet Royal

     
Wszystkie pozostałe produkty oferowane przez firmę PIWPOL PŁOCK
(wody mineralne, źródlane i lecznicze w różnych pojemnościach, kawy, herbaty, soki, syropy, napoje oraz produkty uzdrowiskowe)
znajdą Państwo w naszym Sklepie Interetowym: www.merkado.pl

 

02 | 04 | 12
Drodzy Klienci, miło nam informować, iż od 1 kwietnia 2012r. ruszyła nowa strona internetowa www.piwpol.pl . Nowa strona zawiera...